تیم خدمات گروه صنعتی امیران با تجربه یک دهه در زمینه نصب و پشتیبانی سیستم های در و پنجره یو پی وی سی باتوجه به اینکه پنجره های دوجداره یوپی وی سی هر از گاهی بعلت استهلاک یا استفاده نادرست ویا بدلایل مختلف نیاز به تعمیر ورگلاژ مجدد دارند این مجموعه افتخار دارد جهت رفاه حال استفاده کنندگان محترم درخدمت شما عزیزان باشد.

خدمات تعمیرات تخصصی درب و پنجره upvc شامل :

۱.رگلاژ و رفع گیر و ایرادات درب و پنجره های upvc در موقع باز و بسته کردن

۲.اضافه نمودن بازشو به پنجره های فیکس

۳. تعویض یراق آلات از کار افتاده با یراق جدید

۴.نصب توری مخصوص پنجره های upvc

5 . صداگیری وتعویض لاستیکها

۶.درزگیری و آب بندی اطراف پنجره های upvc

7 . تعویض شیشه های شکسته دوجداره

8 . عوض کردن حالت باز شو از چپ به راست و بلعکس

9 . تعویض یراق تک حالته به دو حالته

ورود سرما از اطراف پنجره:

بیشترین گلایه در مورد درب و پنجره های upvc مخصوصاً در فصل زمستان مربوط به ورود سرما از اطراف بازشو درب و پنجره های upvc می باشد.

بسته نشدن بازشو درب یا پنجره upvc:
در بعضی موارد به دلیل نصب غیر اصولی و خارج از استانداردهای تعریف شده جهت نصب درب و پنجره های upvc باعث ایجاد گیر یا عدم بسته شدن روان یا کامل بازشودر این مدل پنجره ها میشود که در اینصورت یا پنجره بسته نمیشود یا اگر هم بسته شود کاملاً عایق نمی شود.

باز نشدن دستگیره درب یا پنجره upvc:

این مشکل در اغلب موارد به دلیل نقص یراق آلات به کار رفته در این پنجره ها می باشد که یا قابل تعمیر بوده یا باید تعویض گردد.مشکل مشابه دیگر عدم کارکرد سوئیچ درب ها می باشد.

عدم عایق بندی درب و پنجره های upvc:

بعد از نصب درب و پنجره های upvc حتماً باید از داخل و بیرون پنجره عایق بندی و تزریق چسب سیلیکون همرنگ پنجره انجام شود در غیر اینصورت باعث عدم عایق بندی و همچنین ورود آب باران و گرد و غبار و سرما میشود.

پارگی یا نبود لاستیکهای عایق بندی اطراف پنجره:

در پنجره های upvc جهت عایق بندی کامل لاستیکهایی عمدتاً به رنگ مشکی و در دو مدل ضربه گیر و عایق کاری معروف به (گسگیت) به کار رفته است که اگر به هر دلیلی پاره شده یا نصب نشده باشد در عایق بندی پنجره تاثیر بسزایی دارد.که حتماً باید تعویض یا مجدداً نصب گردد.

عدم عملکرد صحیح یراق آلات:

در بعضی موارد مانند پنجره های tilt&turn (دو حالته) یکی از حالتهای بازشو دارای ایراد در موقع باز و بسته کردن بوده یا به صورت کامل بسته نمی شود.

تغییر حالت بازشو از یک حالته به دو حالته:

البته این مورد جزو ایرادات محسوب نمی گردد ولی امکان تغییر بازشو پنجره تک حالته به دو حالته (از بغل و بالا) در منزل شما وجود دارد و یراق آلات مورد نیاز در همان محل شما بر روی پنجره نصب می گردد.

پاسخ دهید